Статии

Президентът подписа закона, с който се забранява ЛГТБ пропаганда в училищата

Президентът подписа указ, с който официално се въвеждат промени в Закона за предучилищното и училищното образование, забраняващи пропагандата на „нетрадиционна сексуална ориентация“ в българските училища. Тези промени имат за цел да защитят децата ни от влияния, които са в разрез с традиционните християнки и семейни ценности.

Новият закон ясно заявява, че образователните институции трябва да се фокусират върху предаването на знания и умения, които подкрепят развитието на децата в духа на моралните и културни норми, утвърдени в нашето общество. Поддръжниците на закона вярваме, че той ще допринесе за по-здравословна и стабилна среда, в която децата могат да растат и да се развиват, без да бъдат подложени на унищожителни за тях идеологии.

Това е важна стъпка към укрепване на моралните, духовни устои на обществото и запазване на националната християнска идентичност и култура.

Промените в законът е насочен към изграждането на по-силна и устойчива нация, която защитава своите млади граждани от негативни външни влияния.

Подобни публикации

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button